Jūs esat šeit: Ziņas. Horti.lv izsludina ziemas konkursu

Horti.lv izsludina ziemas konkursu

E-pasts Drukāt PDF

Ziema vairs nav aiz kalniem, un tas nozīmē, ka dārzniekiem sezona beigusies. Nu vairāk laika pavadām iekštelpās, ne tikai pie datoru un televīzijas ekrāniem, bet arī pie grāmatām. Domājot par dārzu mīļotājiem, kam tīk aizvien uzzināt ko jaunu, Stādu audzētāju biedrības dārzkopības portāls horti.lv izsludina ziemas konkursu, kura uzvarētājus sagaida balvas – dārzkopības tēmai veltītas grāmatas no izdevniecības “Jumava”.

 

Konkurss norisināsies trīs kārtās un ilgs līdz 28. februārim. Konkursa I. kārtas jautājumi jau gaida  pareizo atbilžu zinātājus. Lai piedalītos konkursā, internetā jāatrod www.horti.lv un jāsameklē konkursa sadaļa. Kad tā atrasta, jāatbild uz jautājumiem, izvēloties jūsuprāt pareizo atbildi. Tas neprasīs lielas pūles, jo pie jautājumiem jau ir dotas iespējamās atbildes.  Ja esat pareizi atbildējis uz visiem jautājumiem, reģistrējieties un piedalieties balvu izlozē!

Konkursa I. kārta ilgs līdz 15. decembrim.  Konkursa balvu ieguvējs tiks noteikts izlozē starp visu pareizo atbilžu zinātājiem, kas būs reģistrējuši savu dalību konkursā.

Balvas konkursam dāvina izdevniecība “Jumava”, kas pēdējā gada laikā ir izdevusi vairākas dārzkopībai veltītas grāmatas. Grāmatu autori ir Latvijā labi zināmi un atzīti speciālisti konkrētā dārzkopības nozarē. Balvām atvēlētas trīs no tām – Māras Kilēvicas “Praktiskā augu aizsardzība”, Ilmas Neretas un Laumas Lancmanes “Latvijas rozes” un Andra Orehova “Dekoratīvo ziemciešu lietišķā ekoloģija”

Lai veicas konkursā!